KONTAKTI: Kontakti: Kontakti

P O T C P S Sv
800—1700

SIA “Gultņi”
PVN LV40003271238
Ūnijas iela 21, Rīga, LV-1039, Latvija
AS Swedbank, kods HABALV22
Konta Nr.LV18HABA0001408032403
Tālr. +371 67840202 Fakss +371 67840088
www.gultni.lv

 

 


Valdes loceklis: Aivars Neilands aivars@gultni.lv

Tehniskais direktors: Aigars Rempēters aigars@gultni.lv

Pārdevējs-konsultants: Kaspars Vasiļevskis kaspars@gultni.lv

Pārdevējs-konsultants: Artūrs Vasiļjevs arturs@gultni.lv

Pārdevējs-konsultants: Raitis Narvils raitis@gultni.lv

Pārdevējs-konsultants: Dainis Laizāns dainis@gultni.lv

Direktora vietniece finansu jautājumos: Inita Ermansone inita@gultni.lv

Grāmatvede: Egita Putniņa egita@gultni.lv