JAUNUMI: Jauns Ginesa rekords

Henkel’s Loctite pārsniedz (lauž) pasaules rekordu


Henkel ir pacēlusi prečzīmei piešķirto Ginesa pasaules rekordu kategorijā “vissmagākais ar līmi paceltais transportlīdzeklis” jaunā līmenī. Pateicoties Loctite Molekulārās līmes veiktspējai, kura pārsniegusi rekordu, Henkel spēja pacelt automašīnu, kuras kopējais svars bija vairāk kā piecas tonnas.

26.03.09

Minhene/Diseldorfa. Loctite Molekulārā līme tagad pamatoti var pretendēt uz visstiprākās līmes nosaukumu pasaulē. Bija nepieciešamas tikai 9 pilītes, lai pārliecinātu žūriju: Ginesa pasaules rekorda prečzīme par “vissmagāko ar līmi pacelto transportlīdzekli” tagad pieder Loctite. Izmantojot melnu pikapa automašīnu, kurā vēl bija ievietota neliela automašīna, Loctite Molekulārā līme spēja nodrošināt apbrīnojamu kopējo svaru – precīzi 5,02 tonnas – gandrīz par tonnu pārsniedzot iepriekšējo rekordu.


Produkts, kas tika izmantots šim pārsteidzošajam pasākumam (mēģinājumam), nav no kosmosa saņemts eksotisks risinājums – faktiski tas ir klasiskais Loctite Molekulārās līmes šķidrums, kuru iespējams nopirkt veikalos visā pasaulē. Loctite Molekulārās līmes nodrošina ļoti noturīgas, ātras un drošas salīmēšanas risinājumus izmantošanai ikdienā un plašai materiālu dažādībai. Loctite piedāvā apjomīgu produktu klāstu. Šeit tiek minēti tikai daži no tiem: Loctite Molekulārās līmes šķidrums, klasiskais risinājums ātram un izturīgam stiprinājumam, Loctite Molekulārās līmes gēls, īpaši izdevīgs, ņemot vērā tā tiksotropās īpašības, un kopš 2008. gada Loctite Ultra Gel, ar gumiju cietināta molekulārā līme, kas nodrošina adhēziju, kas ir triecienizturīga un ūdensnecaurlaidīga. Papildus klasiskajām molekulārās līmes tūbiņām Loctite piedāvā arī īpašas ierīces, kas nodrošina maksimāli optimālu dozēšanu (Loctite Molekulārās līmes kontrole), vai otiņas, kuras ir īpaši piemērotas lielākām virsmām (Loctite Molekulārā līme ar otiņu).


“Ar savu Loctite Molekulārās līmes produktu klāstu mēs reāli apmierinām visas patērētāju vajadzības”, saka Taņa Stormera, Molekulāro līmju un epoksīdlīmju Starptautiskā mārketinga daļas vadītāja. “Mūsu jaunā Molekulārās līmes īpašā želeja pat pārsniedz klasiskās momentlīmes iedarbību, salīmējot tādus elastīgus materiālus kā āda vai gumija.” Līdzīgi vairumam Loctite patēriņa preču šis izrāviens patērētājiem paredzēto molekulāro līmju tirgū sākotnēji tika izstrādāts rūpnieciskai izmantošanai. Bet jau izstrādāšanas posmā kļuva skaidrs, ka arī patērētāji visā pasaulē varēs izmantot šīs jaunās ar gumiju cietinātās līmes tehnoloģijas priekšrocības.


Lai reklamētu Loctite Molekulāro līmju izcilo salīmēšanas spēku, Loctite jau pirms vairākiem gadiem sekmīgi ieviesa “karājošos vīru” kā populāru uzskates līdzekli: vīrieti, kas bija pielīmēts pie griestiem, tikai uzpilinot dažus Loctite Molekulārās līmes pilienus uz viņa kurpēm. Šajā gadā slavenais Loctite “karājošies vīrs” pametīs vietu, pie kuras viņš bija pielīmēts. Lai demonstrētu iespēju izmantot Loctite Molekulārās līmes gandrīz visiem materiāliem, jaunā TV kampaņa, kas tiks uzsākta 2009. gada pavasarī, parādīs viņu dažādās vietās, tādās kā lidmašīnas spārns vai arī sabiedriska peldbaseina tramplīnu. Un tagad, papildus visiem „karājošies vīra” demonstrējumiem, prečzīmei piešķirtais Ginesa Pasaules rekords ir pārliecinošs Loctite Molekulāro līmju izturības un ātruma  pierādījums un iespaidīgs veids, kā to apliecināt patērētājiem visā pasaulē.

21.04.2009 10:49