JAUNUMI: Teroson tiešsaistes portāls

Profesionāļi transportlīdzekļu nozarē var līmēt un remontēt vēl kvalitatīvāk

 

Loctite un Teroson piedāvātie izstrādājumi ir vadošie profesionālajā transportlīdzekļu remonta, apkopes un uzturēšanas darbu jomā. Jaunajā interneta vietnē www.autoremontrisinajumi.lv specializētie automobiļu sektora uzņēmumi var atrast vērtīgus padomus līmēšanas un remonta darbiem.

 

Vairumu automašīnas korpusa un dzinēja detaļu var saremontēt, izmantojot pareizos instrumentus un atbilstošus izstrādājumus. Piemēram, tie varētu būt šuvju blīvēšanas darbi, metāla un plastmasas detaļu remonts, pat skrūvju fiksēšana vai vītņu blīvēšana. Loctite un Teroson izstrādātajos produktos ir izmantota gadu desmitos uzkrātā pieredze automobiļu nozarē, un tie ierindojas starp populārākajiem zīmoliem, ko izvēlas automašīnu remontdarbnīcas un automobiļu servisa centri.

 

Henkel piedāvā jauna tipa tīmekļa vietni www.autoremontrisinajumi.lv, kurā ir pieejama automobiļu remonta un uzturēšanas (Vehicle Repair & Maintenance — VRM) tiešsaistes platforma. Šajā vietnē eksperti var atrast informāciju par dažādiem jautājumiem, kā arī gūt priekšrocības tehniskajā ziņā, salīdzinot ar saviem konkurentiem. “Uzņēmējdarbība ir sasniegusi ārkārtīgi strauju tempu. Informāciju ir nepieciešams nodot tieši, ātri un orientēti uz mērķa grupu,” stāsta Mihaels Konheizners (Michael Konhäusner), kas Henkel CEE ir atbildīgs par mārketingu un VRM līmēšanas tehnoloģijām Austrumeiropā. Viņš uzskata jauno VRM portālu par pakalpojumu, kas papildina specializētās apmācības, kā arī par vērtīgu informācijas avotu automobiļu nozares profesionāļiem.

 

Vietne www.autoremontrisinajumi.lv piedāvā noderīgus padomus par metāla un plastmasas daļu remontu, automašīnu stiklu un vējstiklu pareizu uzstādīšanu un nomaiņu, akmeņu radītu plaisu remontu, kā arī nodrošina atbalstu mehānisko remontdarbu gadījumos. “Mēs, piemēram, ar īpašiem norādījumiem parādām, kā ir iespējams saremontēt detaļas, kas ļauj dzinējam darboties vienmērīgi,” skaidro Konheiznera kungs. “Tajā pašā laikā mēs sniedzam vērtīgus padomus par Loctite un Teroson izstrādājumu izmantošanu autoremontdarbnīcu ikdienas darbos.” Jaunā tiešsaistes portāla piedāvājuma klāstu papildina jaunākās ziņas par izstrādājumu inovācijām, pasākumiem un apmācībām. Tīmekļa vietnē ir atrodamas arī īpašas reklāmas kampaņas.

 

 

Par Henkel

 

Henkel darbojas visā pasaulē ar vadošajiem zīmoliem un tehnoloģijām trīs uzņēmējdarbības virzienos: veļas mazgāšana un mājas uzkopšana, skaistumkopšana un līmēšanas tehnoloģijas. Uzņēmums Henkel ir dibināts 1876. gadā un globālā mērogā ieņem vadošas pozīcijas tirgū gan patērētāju, gan arī rūpniecības nozarēs; to nodrošina labi zināmie zīmoli Persil, Schwarzkopf un Loctite. Uzņēmumā Henkel ir nodarbināti aptuveni 50 000 cilvēku. 2015. fiskālajā gadā pārdošanas apjoms sasniedza 18,1 miljardu eiro un koriģētā ražošanas peļņa — 2,9 miljardus eiro. Uzņēmuma Henkel pirmās kārtas akciju kapitāls ir ietverts DAX.

30.05.2016 08:25