JAUNUMI: Pretiestrēgšanas smērvielas

Henkel ir ieviesis jaunu, kompaktu iepakojumu ar birsti, Loctite pretiestrēgšanas smērvielām. Jaunais iepakojums ar uzskrūvējamu uzgali ar birsti - paredzēts ērtai un precīzai uzklāšanai, kas nodrošina lielisku pārklājuma uzklāšanu ekstremālos darba apstākļos.

Jaunais iepakojums ar birsti pašlaik ir pieejams četriem Loctite pretiestrēgšanas līdzekļiem, kas ir paredzēti, lai atvieglotu montāžas un demontāžas darbus. Samazina berzi un nodilumu kritiskos darba apstākļos, aizsargā pret augstām temperatūrām, ķīmiskām vielām un agresīviem šķidrumiem.

Loctite LB 8008 uz vara bāzes pretiestrēgšanas smērvielu var izmantot ar vara, misiņa, čuguna, tērauda, nerūsējošā tērauda, plastmasu un visa veida nemetāliskām starplikām, materiāla temperatūras izturība ir no -30C līdz 980C. Šī bez-svina formula ir uz vara un grafīta bāzes, kas satur augstas kvalitātes lubrikantu, kas der visāda veida savienojumiem (t.i., kniedes, skrūves, atloki un blīves), kas būtiski atvieglo detaļu demontāžu. 

Loctite LB 8150 uz alumīnija bāzes pretiestrēgšanas smērvielu var izmantot temperatūrās no -30C līdz 900C. Lubrikants, kas paredzēts lielām slodzēm ir bagātināts ar grafīta un metāla daļiņām - paredzēts ilgstošām un lielām darba slodzēm.

Loctite LB 8009 Lielām slodzēm uz grafīta / kalcija fluorīda bāzes pretiestrēgšanas līdzeklis, kas nodrošina izcilu eļļošanu visu veidu metāliem temperatūrā no -30 līdz 1315C.

Loctite LB 8023 jūras kvalitātes metākla daļiņu nesaturoša pretiestrēgšanas smērviela, kas aizsargā detaļas kuras pakļautas saldūdens un sālsūdens ietekmei, kā arī liela mitruma apstākļos. Ar lieliskām eļļošanas un ūdens izskalošanās īpašībām, šis lubrikants novērš galvanisko koroziju temperatūra no -30C līdz 1315C.

Papildus šiem četriem, jaunajiem iepakojumu veidiem, Henkel piedāvā pilnu pretiestrēgšanas līdzekļu klāstu standarta iepakojumos, 454g kārbās, kā arī 300-400ml airosola iepakojumos.

06.10.2016 15:58