JAUNUMI: Loctite Hibrīdlīmes

LOCTITE plaša pielietojuma strukturālās līmes

Tik iedarbīgas, vispusīgas un noturīgas, ka līmēšanas iespējas kļūst neierobežotas.

LOCTITE plaša pielietojuma strukturālās līmes uz līmju hibrīdtehnoloģijas bāzes ir pavērsiens strukturālajā līmēšanā. Tās formulētas, lai atbilstu augošajām prasībām montāžas dizainā un tehniskās apkopes remontos:

  • augstas veiktspējas strukturālajai līmēšanai
  • dažādu materiālu strukturālajai līmēšanai
  • atšķirīgu materiālu strukturālajai līmēšanai
  • maza riska strukturālās līmes

Cik izturīgas ir LOCTITE universālās strukturālās līmes?

Pietiekami izturīgas, lai varētu pavilkt preču vilcienu, lietojot tikai 3 gramus līmes un pēc 1 stundas ilgas cietēšanas!
LOCTITE HY 4060 GY

Divkomponentu vispārēja pielietojuma ciānakrilāta/epoksīdsveķu hibrīdlīme ar lielu stiprību un ātras nofiksēšanās spēju istabas temperatūrā. Lietošanai gatavā, ērtā iepakojumā.

LOCTITE® HY 4060 GY ir pelēka divkomponentu vispārēja pielietojuma ciānakrilāta/epoksīdsveķu hibrīdlīme ar lielu stiprību un ātras nofiksēšanās spēju istabas temperatūrā. Līmei piemīt laba siltuma un mitruma izturība, un tā līmē dažādus materiālus, tostarp metālus, vairumu plastmasu un gumiju. Gatava lietošanai un dozējama tieši no iepakojuma manuālai samaisīšanai. Komponenti divās krāsās sniedz iespēju noteikt pareizu maisījuma attiecību.

 

Jūsu ieguvumi

  Vispārējs pielietojums

  Ciānakrilāta/epoksīdsveķu hibrīdlīme

  Ļoti ātra nofiksēšanās istabas temperatūrā

  Līmē dažādus materiālus, tostarp metālus, vairumu plastmasu un gumiju

  Laba siltuma un mitruma izturība

  Gatava lietošanai un dozējama tieši no iepakojuma manuālai samaisīšanai

  Komponenti divās krāsās sniedz iespēju noteikt pareizu maisījuma attiecību

LOCTITE HY 4070

Caurspīdīga ciānakrilāta/akrila hibrīda želejlīme no duļķaini bezkrāsainas līdz bāli dzeltenai krāsai; nodrošina ātru nofiksēšanos istabas temperatūrā.

LOCTITE® HY 4070 ir divkomponentu caurspīdīga ciānakrilāta/akrila hibrīda želejlīme no duļķaini bezkrāsainas līdz bāli dzeltenai krāsai; nodrošina ātru nofiksēšanos istabas temperatūrā, aizpildot līdz 0,2 collas (5 mm) lielas spraugas. Piemērota dažādām pamatnēm, tostarp vairumam plastmasu, gumijām un metāliem. To lieto, kad nepieciešama liekās līmes pilnīga sacietēšana, kā arī siltuma un mitruma izturība. Labākos līmes uzklāšanas rezultātus var panākt ar LOCTITE® 10 ml hibrīdlīmes un ciānakrilāta līmes maisīšanas uzgali (kas atbilst HY 4070 un 3090) (IDH 1453183).

 

Jūsu ieguvumi

  Nenosēžas

  Želejas konsistence nodrošina līmes stabilitāti, pat uz vertikālām virsmām.

  Aizpilda līdz 0,02 in (5 mm) spraugas

  Siltuma un mitruma izturība

 

LOCTITE HY 4092 GY

Ātras iedarbības pašizlīdzinoša ciānakrilāta/epoksīdsveķu šķidra strukturālā līme, izstrādāta augstas veiktspējas iekapsulēšanas pielietojumiem un strukturālajai līmēšanai.

LOCTITE® HY 4092 GY ir divkomponentu pelēka ātras iedarbības pašizlīdzinoša ciānakrilāta/epoksīdsveķu šķidra strukturālā līme, izstrādāta augstas veiktspējas aizpildes pielietojumiem, kā arī strukturālajai līmēšanai. Šim produktam piemīt liela triecienu, karstuma un mitruma izturība, turklāt tas ir izturīgs pret ķimikālijām, piem., motoreļļu. Lielāku līmējuma stiprību var panāk, izmantojot karstumu, taču tas nav vajadzīgs. Labākos līmes uzklāšanas rezultātus var panākt ar LOCTITE® 50 ml līmes statisko maisīšanas uzgali (IDH 1573153), LOCTITE® 400 ml līmes maisīšanas uzgali (IDH 1573135) vai LOCTITE® 96001 (IDH 267452).

 

Jūsu ieguvumi

  Maza viskozitāte

  Plūstoša un elastīga

  Izcila līmējamo materiālu dažādība

  Izturība pret triecieniem, karstumu, ķimikālijām un mitrumu

LOCTITE HY 4090 GY

Divkomponentu vispārēja pielietojuma tiksotropa ciānakrilāta/epoksīdsveķu hibrīdlīme ar ļoti ātras nofiksēšanās spēju istabas temperatūrā.

LOCTITE® HY 4090 GY ir pelēka divkomponentu vispārēja pielietojuma tiksotropa ciānakrilāta/epoksīdsveķu hibrīdlīme ar ļoti ātras nofiksēšanās spēju istabas temperatūrā. Ar to var līmēt dažādus materiālus, tostarp metālus, vairumu plastmasu un gumiju. To raksturo laba siltuma un mitruma izturība, un tā piemērota pielietojumiem, kuros vajadzīgas labas spraugu aizpildīšanas īpašības uz raupjām un slikti samontētām virsmām. Labākos līmes uzklāšanas rezultātus var panākt ar LOCTITE® 50 ml līmes maisīšanas uzgali (IDH 1826921), LOCTITE® 400 ml līmes maisīšanas uzgali (IDH 1573135) vai LOCTITE® 96001 (IDH 267452).

 

Jūsu ieguvumi

  Vispārējs pielietojums

  Ciānakrilāta/epoksīdsveķu hibrīdlīme

  Ļoti ātra nofiksēšanās istabas temperatūrā

  Līmē dažādus materiālus, tostarp metālus, vairumu plastmasu un gumiju

  Laba siltuma un mitruma izturība

  Tiksotropa

  Piemērota spraugu aizpildīšanai uz raupjām un slikti pieguļošām virsmām

LOCTITE HY 4080 GY

Ciānakrilāta/akrila hibrīda strukturālā līme, kas nodrošina izturību un izcilu liptspēju pie metāliem, kompozītiem un plastmasām.

LOCTITE® HY 4080 GY ir divkomponentu ciānakrilāta/akrila hibrīda strukturālā līme pelēkā krāsā; nodrošina izturību un izcilu liptspēju pie metāliem, kompozītiem un plastmasām. Ātri nofiksējas istabas temperatūrā un uzrāda lielu darba stiprību jau pirmās stundas laikā. Izturīga pret lobīšanos un triecienslodzi, vienlaikus saglabājot lielu bīdes izturību plašā temperatūru diapazonā un lielāku spraugu aizpildē. Labākos līmes uzklāšanas rezultātus var panākt ar LOCTITE® 50 ml līmes maisīšanas uzgali (IDH 1826921), LOCTITE® 400 ml līmes maisīšanas uzgali (IDH 1573135) vai LOCTITE® 96001 (IDH 267452).

 

Jūsu ieguvumi

  Liela viskozitāte (tiksotropa)

  Izcila liptspēja pie metāliem, kompozītiem un plastmasām

  Ātra nofiksēšanās istabas temperatūrā un liela darba stiprība jau pirmās stundas laikā

  Laba izturība pret lobīšanos un triecienslodzi, vienlaikus saglabājot lielu bīdes izturību

 

 

15.09.2017 13:22