RAKSTI: SKF Latvija

SKF ir pasaulē vadošais gultņu ražotājs, kā arī risinājumu un servisa sniedzējs gultņu un blīvslēgu tirgū. SKF ražoto gultņu un blīvslēgu sortiments pārklāj gandrīz visas iespējamās to pielietojumu sfēras.

Produkti
Neatkarīgi no tā, cik augstas ir Jūsu prasības, SKF spēj piedāvāt pasaules augstākā standarta gultņus, blīvslēgus, un ar tiem saistītos produktus, kā arī apkopes instrumentus.

Risinājumi
Darbības efektivitāte.
SKF var ieteikt, kā, izmantojot SKF produktus un zināšanas, efektīvāk izmantot Jūsu pamatlīdzekļus, kā izvēlēties tieši Jūsu uzņēmumam piemērotāko apkopes sistēmu, izmantojot mūsdienīgas tehniskā monitoringa iespējas.

SKF piedāvājums – Bezkļūmju darbība!
Ar izveidoto plašo distribūcijas tīklu un noliktavām šeit, Latvijā, un kompetentākajiem speciālistiem savā nozarē, SKF vienmēr un visur ir vistuvāk saviem klientiem, neatkarīgi no tā, kur Jūs atrodaties.
SKF šobrīd ir pasaulē vadošais produktu piegādātājs, kā arī risinājumu un servisa sniedzējs gultņu un blīvslēgu tirgū. SKF ražoto gultņu un blīvslēgu sortiments pārklāj gandrīz visas iespējamās to pielietojuma sfēras.

Apzinoties, ka potenciālos SKF produktu un pakalpojumu klientus faktiski interesē iekārtas bezkļūmju darbība, SKF piedāvā gan līdzekļus (ziedes, apkopes instrumentus, mērinstrumentus, eļļošanas sistēmas), gan iekārtu tehniskās apkopes pakalpojumus, gultņu mezglu diagnostiku un tehnisko monitoringu, tehniskas konsultācijas un atbalstu, kā arī kvalificētu apmācību.

Papildus tam SKF piedāvā arī tādus produktus kā lineārās pārvietošanas gultņojumi un piedziņas sistēmas, slīdgultņi, precīzijas gultņi, dažāda materiāla gultņojumu korpusi, to komponenti un gultņojumu nomaiņas komplekti autotransporta nozarei.

Lai realizētu ciešu klātbūtni pasaules tirgū, piegādātu klientiem savus ražojumus un sniegtu pakalpojumus, SKF izveidojis pārdošanas firmas un kompānijas vairāk kā 70 valstīs, kuras atbalsta vismaz 7 000 izplatītāji un dīleri, SKF e-bizness un globālā distribūcijas sistēma.

SKF (Svenska Kullager Fabriken) tika dibināta 1907. gadā, un kopš pašiem pirmsākumiem tās galvenais mērķis un uzdevumi ir produktu un sniegto pakalpojumu kvalitāte, tehniskā izaugsme un mārketings. SKF Grupas centieni šajā izpētes un attīstības jomā ir vainagojušies panākumiem kā rezultātā ieviesti izgudrojumi, kas bijuši par pamatu jauniem standartiem un jauniem produktiem gultņu pasaulē.

SKF Latvijā
 
“SKF lodīšu un rullīšu gultņus Jūs atradīsiet daudz Latvijas rūpniecības uzņēmumos” vēsta firmas “Willem Endel” – ‘SKF Galvenā priekšstāvja Baltijas valstīs’ reklāmas plakāts no pagājušā gadsimta 30-ajiem gadiem, bet pēc vēstures faktiem vērtējams, ka SKF produkcija Latvijas uzņēmumos sastopama jau ap 1920. gadu. Lai arī, padomju varai ienākot Latvijā, lielāko daļu firmu un kompāniju (tai skaitā arī firmas “Willem Endel” ) darbība tiek pārtraukta, inženieri un mehāniķi SKF gultņus pazīst un lieto arī Latvijas PSR laikā, kad tos pa retam piegādā caur Maskavas sagādes institūcijām.

SKF tieša klātbūtne Latvijā, Lietuvā un Igaunijā atsākas 1992. gadā, kad SKF ir kompānijas “Axel Jonsson” Latvijā pārstāvēto Zviedrijas firmu skaitā. 1994. g. 1. jūlijā PTC ēkā tiek atklāta patreizējā SKF pārstāvniecība – SKF Eurotrade AB pārstāvniecība, – tajā laikā darbojoties diviem darbiniekiem, kas apkalpo Latvijas un arī Lietuvas tirgu.

Pēc 1992. gadā atjaunotās klātbūtnes Latvijā, kā Baltijas reģiona centrā, ik gadu strauji palielinās SKF produkcijas patēriņš. Augstākās kvalitātes gultņu un pārējo SKF produktu pielietošana nenoliedzami ir apliecinājums teicamiem kvalitātes kritērijiem gan Latvijā ražotai produkcijai, gan Latvijas uzņēmumu tehniskā personāla intelekta līmenim. Radošā sadarbība SKF pārstāvniecībai ar vairāku uzņēmumu inženieriem, ieviešot SKF bezkļūmju darbības konceptu un SKF apkopes arsenālu, ir ļāvusi samazināt lielus iekārtu ekspluatāciju izdevumus kā arī remonta biežumu 4 un vairāk reizes. SKF zināšanas gultņojumu un iekārtu ekspluatācijā ļauj pilnībā izmantot gultņu darba spējas un savlaicīgi konstatēt iespējamo kļūmi, pirms tā notikusi, izvairoties no neplānotām un dārgām dīkstāvēm. Ekonomiskais efekts bieži vien vairākkārt pārsniedz pašu gultņu izmaksas.

Pašlaik SKF ir izveidots stabils distribūcijas tīkls ar vietējām noliktavām un regulārām piegādēm no SKF noliktavām Eiropā. 

Produkti


Auto rezerves daļu produktiVieglā un kravas transporta riteņu gultņu mezgli, siksnu spriegotāji, ūdensūkņi, AquaMax, u.c. produkti.Hidro blīvējumiVisu veidu blīvējumi hidroiekārtām, hidrocilindriem, u.c.MašīnelementiVisu veidu ritgultņi, slīdgultņi, gultņu mezgli, korpusi vārpstu blīvslēgi, gultņu un blīvslēgu izvēles principi, aprēķini u.c.Lineārās pārvietošanas produktiAugstas efektivitātes lineārās skrūves pārvadi, vadotnes, aktivatori u.c.SKF magnētiskie gultņiBez smērvielu gultņojumu risinājumi ļoti augstiem apgriezieniem sevišķi smagiem apstākļiem kā vakums, corozīvi šķidrumi, aukstumaģenti, gāzes kā arī ekstremāliem temperatūru apstākļiem.Tehniskā monitoringa produktiSKF vibrodiagnostikas iekārtu klāsts, programmnodrošinājums, on-line sistēmas u.c.Tehniskās apkopes līdzekļi un smērvielasNovilcēji, montāžas instrumenti, mērinstrumenti, sildītāji, smērvielas, hidroierīces, ziedes u.c. ierīces bezkļumju darbības nodrošināšanai

10.03.2009 16:19