RAKSTI: VULCAN

Ievads
Vulcan ar vairāk kā  trīs simtiem darbinieku, trīs rūpnīcām un centru, kas izplata produkciju visā pasaulē, ir viens no pasaulē vadošajiem mehānisko blīvējumu un iekapsulēto blīvgredzenu ražotājiem.

Nodibināta 1985. gadā, Vulcan turpina strauji augt, īpašu uzmanību pievēršot ieguldījumiem materiālu un konstrukciju izstrādāšanā, vertikāli integrētās modernās rūpnīcās, izmantojot nepārtraukti uzlabotas automatizēto ražošanas procesu iekārtas un elektroniski regulētus apjomīgos materiālu krājumus un izplatīšanu.

Vulcan ir izveidojusi jaunus rūpnieciskos standartus, galveno vērību pievēršot produktu amplitūdai, efektivitātei/kvalitātei, apkalpošanai pēc pārdošanas un cenai, pamatojoties uz Vulcan četrām galvenajām produktu grupām:

Standarta mehāniskie blīvējumi.
FEP/PFA iekapsulētie blīvgredzeni.
Blīvējumu uzpildījumi.
Paplašināts P.T.F.E. blīvējumu klāsts.


Sabiedrības ētoss
Vulcan nepārtraukti balstas uz savu motivāciju un orientāciju būt par Pasaulē vislabāko ‘Standarta mehānisko’ blīvējumu sabiedrību, piedāvājot visaugstākās kvalitātes produktus par tirgū viskonkurētspējīgākajām cenām un nodrošinot visatsaucīgāko apkalpošanu pasaulē.

Šādas politikas un Vulcan sabiedrības pamatiezīmes ir:

Progresīvas ražošanas iekārtas, kad vien iespējams, automatizētas.
Komponentus un materiālus izgatavo un izstrādā pati sabiedrība.
Vislabākās pārbaudītās un elektroniski regulētās kvalitātes un pārbaudes sistēmas.
Visplašākā blīvējumu amplitūda un krājumi, kurus var iegādāties tieši no sabiedrības, ar kuriem klienti var iepazīties, izmantojot internetu.
Pozitīvi motivēts un atalgots personāls, kas strādā lieliskās telpās.
Pilnībā ar datoriem kontrolētas, integrētas un automatizētas blīvējumu pasūtīšanas, uzglabāšanas un piegādes sistēmas.
Būt par nozarei nepieciešamo elektronisko mehānisko blīvējumu noliktavu.

Vertikāli integrēta ražošana
Vulcan trīs moderno ražošanas rūpnīcu platība pārsniedz 21,000 kvadrātmetrus. Rūpnīcas tika arhitektoniski projektētas un būvētas, lai izveidotu pasaules klases uzņēmumu. Vulcan turpina apjomīgi investēt savos ražošanas procesos, mehānismos, sistēmās un cilvēkos. Šāda uzmanība dabīgi izraisījusi unikālus rūpnīcu jaudas un nodarbinātības ikgadējās izaugsmes tempus. Izaugsmei vajadzēja atbilst klientu pieprasījuma pieaugumam.

Kvalitātes nodrošinājums
Visi Vulcan mehāniskie un iekapsulētie blīvējumi tiek izgatavoti tikai Vulcan modernajās rūpnīcās. Vulcan ražošanas iekārtas un izplatīšanas operācijas ir auditētas un sertificētas atbilstoši BS EN ISO 9001:2000.
Vulcan izveidojusi ārkārtīgi ekstensīvas un intensīvas kvalitātes, pārbaudes un darba dokumentācijas sistēmas. Padziļinātu, elektroniski integrētu procesu dokumentācija un novērtējuma sistēmas regulē visus ražošanas, montāžas, pārbaudes un piegādes aspektus.

Vulcan nepērk blīvējumus vai komponentu montāžas vienības no kāda cita. Katrs Vulcan komponents un blīvējums tiek izgatavots un apstrādāts, izmantojot Vulcan Globālo pārbaudes sistēmu. Šī sistēma ietver visus iepriekš minētos kontroles veidus, gala rezultātā izmantojot CNC Saskaņoto pārbaudes iekārtu partijas paraugu pārbaudei pirms produktu nosūtīšanas no Vulcan rūpnīcām un pēc tam vēlreiz, tos saņemot Vispasaules izplatīšanas centrā.

Tāpēc Vulcan blīvējums nozīmē nodrošinātu kvalitāti un drošumu.

 

 

 

31.03.2009 10:15