SADARBĪBAS PARTNERI

SKF SKF

SKF ir pasaulē vadošais gultņu ražotājs, kā arī risinājumu un servisa sniedzējs gultņu un blīvslēgu tirgū. SKF ražoto gultņu un blīvslēgu sortiments pārklāj gandrīz visas iespējamās to pielietojumu sfēras.

Holmatro Holmatro

Holmatro ir starptautiski darbojošies sabiedrība. Tās nodaļas izvietotas Nīderlandē, ASV, Ķīnā un Polijā, un tā izmanto arī plašu pārstāvniecību tīklu visos kontinentos. Holmatro piedāvātie hidraulikas produkti tiek izmantoti visā pasaulē.
Holmatro projektē, izstrādā, izgatavo un piegādā visā pasaulē aprīkojumu glābšanas darbiem, rūpniecisko aprīkojumu un aprīkojumu kuģniecībai. Tās produkti ir novatoriski, augtas kvalitātes un pamatā izmantojami visdažādākajos apstākļos.

Gates Gates

Kad Čārlzs Geitss, seniors [Charles Gates, Sr.], 1911. gadā nopirka Kolorado Riepu un ādas sabiedrību [The Colorado Tire and Leather Company] par 3,500 ASV dolāriem, viņš nevarēja iedomāties, ka viņa mazā darbnīca Denverā izvērtīsies par vadošo gumijas izstrādājumu sabiedrību.
1996. gadā Gates Corporation, iepriekš The Gates Rubber Company, pēc tam, kad tā 85 gadus bija piederējusi Geitsu [Gates] ģimenei, kļuva par Tomkins plc pilnībā piederošu meitas uzņēmumu. Šī darījuma kārtošanas laikā Gates bija vislielākā gumijas izstrādājumu sabiedrība, kas neizgatavo riepas, nodrošinot Tomkins ar spēcīgu platformu, kuru izmantojot, iespējams izveodot globālu industriālo un automobiļu komponentu uzņēmējdarbību. Gadu gaitā Gates ir ieguvusi savu reputāciju, nodrošinot visaugstākās kvalitātes produktus un pakalpojumus. Šī uzticība kvalitātei turpinās arī mūsdienās, pamatojoties uz Gates orientāciju uz kvalitāti.

HIWIN HIWIN

HIWIN Technologies Corp. tika nodibināta 1989. gadā, iegādājoties divus ražošanas uzņēmumus. Kapitāla ieguldīšana būtiski palielināja Taidžunas [Taichung] rūpnīcas jaudu un resursus, kuru rezultātā tika uzceltas jaunas ēkas, radot modernu lodīšu un rullīšu vadotņu sistēmu ražošanas uzņēmumu. Jauno rūpnīcu infrastruktūra tika projektēta ar vienīgo nolūku izveidot vislabāko vidi visaugstākās kvalitātes un vislētāko cenu lodīšu skrūvju izgatavošanai pasaulē. Īpaša uzmanība tika veltīta tam, lai radītajā vidē izmantotajai precīza slīpējuma un lāzera mērījumu iekārtai būtu mazs vibrācijas līmenis un atbilstoša temperatūras un mitruma kontrole.
HIWIN apgādā daudzas augstās tehnoloģijas nozares ar nepieciešamajiem komponentiem mašīnu instrumentiem, medicīnas iekārtām, preču automātiem, materiālu apstrādei un automobiļu rūpniecībai, nosaucot tikai dažās no tām.

Jens S. Jens S.

Jens S. ir viens no vadošajiem piegādātājiem Ziemeļvalstīs. Jens S. var piegādāt standarta produktus no savas plašās noliktavas un klientu specifikācijām pielāgotus produktus no savas mehāniskās darbnīcas. Gan Zviedrijā, gan ar Jens S. sabiedrību starpniecību Dānijā, Norvēģijā, Somijā un Baltijas valstīs tā piedāvā plašu siksnu, ķēžu piedziņas, sajūgu un reduktoru komponentu programmu oriģinālu iekārtu izgatavotājiem, mazumtirgotājiem un gala lietotājiem.

KEB KEB

KEB jau 35 gadus apzīmē augstas kvalitātes piedziņas un automātiskās vadības tehniku. KEB produkti tiek izmantoti kompleksai mašīnu iedarbināšanai, apstādināšanai, pozicionēšanai un vadībai. To nodrošina plaša modernu elektroniskās un mehāniskās piedziņas sistēmu programma.

Loctite Loctite

Loctite® zīmols, kopš 1997. gada daļa no Henkel portfeļa, ir pazīstams, pateicoties savu līmju un hermetizējošo līdzekļu izcilībai. Kopš sākotnējās unikālas anaerobās tehnoloģijas izstrādes vairāk nekā pirms piecdesmit gadiem, Loctite® izstrādājumi ir kļuvuši par būtiski svarīgām sastāvdaļām mehānismos un ražojumos, kas veido ikdienas dzīves pamatu.

Rexnord Rexnord

Rexnord ir daudznozaru un daudzprofilu sabiedrība, kura izgatavo un tirgo jaudas pārvadu un ūdens regulēšanas produktus. Rexnord ir atzīts līderis jautājumos, kas skar ķēžu un transportieru aprīkojumu. Rexnord izgatavo vissmagākajiem pielietojumiem projektētas ķēdes un rullīšu ķēdes atbilstoši prasītajiem standartiem. Rexnord kausa elevatori, lentes konveijeri, padevēji un rausējkonveijeri izmantoti vairāk kā 6,000 instalācijās visā pasaulē, un Rexnord ir vienīgais sistēmu piegādātājs, kas izgatavo visus nepieciešamos sistēmu komponentus, tādus kā zobratu piedziņas, gultņi, ķēdes un sajūgi. Rexnord FlatTop Chain Grupa ir vadošā organizācija konveijeru komponentu izgatavošanas jomā dzērienu, pārtikas un iesaiņošanas nozarē. Klienti –oriģinālu iekārtu izgatavotāji, izplatītāji un gala lietotāji – saņem piegādes tieši no noliktavas vai produktus, kuri izgatavoti pēc pasūtījuma. Kopā ar Amerikā izveidoto mātes sabiedrību Rexnord FlatTop Europe visā pasaulē izplata savus trīs galvenos zīmolus Rex, MCC un Marbett. Galvenā pārvalde izvietota Nīderlandē, divas rūpnīcas atrodas Holandē un Itālijā.

CEG CEG

CEG, kuru 1971. gadā nodibināja Džuliano Gobi [Giuliano Gobbi], sāka savu darbību kā elektromehānisko iekārtu ražošanas ģimenes firma, gadu laikā sasniedzot tās tagadējo rūpniecisko apjomu, nepārtraukti ieguldot līdzekļus tehnoloģijā un loģistikā (pēdējo 5 gadu laikā katru gadu investējot 5 % no apgrozījuma) un pateicoties tās jaunajam un entuziasma pilnajam personālam (vidējais personāla vecums ir 29 gadi). Pamatojoties uz gadu gaitā iegūto tehnisko un vadības pieredzi un izmantojot modernu aprīkojumu, CEG ražošanas jauda tagad jau ir ap 200,000 motoru gadā. CEG produktu kvalitāti un rūpes par klientiem apliecina vairāk kā 700 klientu, kas pārdod un izmanto mūsu motorus visā pasaulē.

CHIARAVALLI CHIARAVALLI

Chiaravalli Trasmissioni SpA ir viena no vadošajām sabiedrībām jaudas pārvadu komponentu nozarē. Sabiedrība tika izveidota 50-tajos gados. Sabiedrība izveidojās pakāpeniski. Chiaravalli Trasmissioni SpA pašlaik ir vadošā sabiedrība sarežģītu aparātu jomā, tās uzņēmumi izvietoti netālu no Varēzes. Ražošanas sistēmas drošību garantē stingrā kvalitātes pārbaude, kuras nolūks ir sasniegt augstas kvalitātes standartus, izgatavojot produktus saskaņā ar klientu rasējumiem un specifikācijām.

DITTON DITTON

Pievadķēžu rūpnīca Daugavpilī sāka darboties 1949.gadā. Tās pamatprodukcija ir ieliktņu - rullīšu pievadķēdes velosipēdiem, motocikliem, gāzes sadales mehānismu piedziņas vieglajiem automobiļiem, lauksaimniecības mašīnām un dažādu tipu piedziņas rūpnieciskajām iekārtām. Plašāka informācija: www.dpr.lv

ELESA+GANTER ELESA+GANTER

ELESA un OTTO GANTER ir sadarbojušies jau vairāk kā 30 gadus, lai izveidotu tirgus sinerģiju un izstrādātu jaunus produktus. Daudzās valstīs viņi strādā kopīgi, izmantojot firmas zīmi ELESA+GANTER, piedāvājot visplašāko tirgū pieejamo mašīnu standarta detaļu un komponentu amplitūdu. Turklāt vienmēr tiek piedāvāti kvalificēta tehniskā personāla pakalpojumi, lai izstrādātu standarta produktu izmaiņas, tos pielāgojot klientu specifiskām prasībām, piemēram, lai izgatavotu īpašus ieliktņus, tapskrūvju garumus vai citas krāsas.

FLENDER FLENDER

FLENDER sabiedrības vēsture sākusies vairāk kā pirms 100 gadiem. Lai pielāgotu primārā dzinēja griezes momentu un ātrumu vadītas mašīnas griezes momentam un ātrumam, FLENDER piedāvā plašas amplitūdas produktu klāstu, kas ietver sajūgus, motorreduktorus, rūpnieciskos reduktorus un lieljaudas reduktorus, kas pārraida griezes momentus vairāku miljonu ņūtonmetru apjomā.
FLENDER, piedāvājot visu griezes momenta amplitūdu, ir ievērojams gan saistībā ar modulārā standarta produktiem, gan ar kompetenci transmisijas jomā, ietverot ar pielietojumu saistītu
tehnoloģisko kompetenci.

Lesjöfors AB Lesjöfors AB

Lesjöfors ir starptautisks pilna amplitūda standarta atsperu un pēc pasūtījuma izgatavotu atsperu, atsperu tērauda lokšņu un stiepļu komponentu piegādātājs. Lesjöfors nodibināta 1675. gadā. Atsperu izgatavošana tika sākta 1852. gadā. Mūsdienās grupa pieder biržā reģistrētai sabiedrībai Beijer Alma, un tā ir viens no vadošajiem atsperu un to produktu izgatavotājiem Eiropā.

KLINGER ramikro KLINGER ramikro

Klinger jau vairāk kā 100 gadus ir pasaulē vadošais blīvējumu materiālu pētītājs, izstrādātājs un ražotājs. Galveno vērību pievēršot blīvējumu atzīšanai un īpašu produktu izstrādāšanai, Klinger-Ramikro piedāvā drošākus blīvēšanas problēmu risinājumus.

VULCAN VULCAN

Vulcan ar vairāk kā  trīs simtiem darbinieku, trīs rūpnīcām un centru, kas izplata produkciju visā pasaulē, ir viens no pasaulē vadošajiem mehānisko blīvējumu un iekapsulēto blīvgredzenu ražotājiem. Nodibināta 1985. gadā, Vulcan turpina strauji augt, īpašu uzmanību pievēršot ieguldījumiem materiālu un konstrukciju izstrādāšanā, vertikāli integrētās modernās rūpnīcās, izmantojot nepārtraukti uzlabotas automatizēto ražošanas procesu iekārtas un elektroniski regulētus apjomīgos materiālu krājumus un izplatīšanu.  Vulcan ir izveidojusi jaunus rūpnieciskos standartus, galveno vērību pievēršot produktu amplitūdai, efektivitātei/kvalitātei, apkalpošanai pēc pārdošanas un cenai, pamatojoties uz Vulcan četrām galvenajām produktu grupām: Standarta mehāniskie blīvējumi, FEP/PFA iekapsulētie blīvgredzeni, Blīvējumu uzpildījumi, Paplašināts P.T.F.E. blīvējumu klāsts.

Bando Bando

Bando tika dibināts 1906. gadā kā ģimenes uzņēmums un tas bija pirmais siksnu ražotājs Japanā. Turpmākajos gados Bando, attīstot tehnoloģijas un ieviešot jaunus produktus, tika atzinīgi novērtēts vietējā tirgū. Jaudas pārvadu jomā Bando sevi prezentē kā augstas kvalitātes produktu ražotājs ar pārstāvniecību visā pasaulē. Bando ir pārstāvēts 14 valstīs ar 19 uzņēmumiem Eiropā, Ziemeļamerikā un Āzijā.